Předplatné Elle, Apetit, Marianne, Marianne bydlení, Marie Claire a Joy se slevou 45 % - Našim pro radost

Našim pro radost

Protože vám rádi děláme radost, máme pro vás hromadu slev a výhod. Jen se na to podívejte!

Obrázek v detailu - burdazeny

Předplatné Elle, Apetit, Marianne, Marianne bydlení, Marie Claire a Joy se slevou 45 %

- 45 %
Výhodu lze získat ještě: 5 dní

Objednat výhodu:

Co pro vás máme

Ušetřete na ročním předplatném oproti nákupu vašeho oblíbeného časopisu na stánku s parádní slevou 45 %!

Recept Apetitu je jednoduchý. Je to časopis napsaný s opravdovou chutí a určený nové generaci žen a mužů, pro něž je vaření více koníčkem a společenskou zábavou. Staňte se i vy mistry ve své kuchyni s celoročním předplatným za 395 Kč.

Nepostradatelný kompas pro svět módy, to je časopis Elle, který se čtenářkami mluví prostřednictvím fantazie a obrazů. Silně tak ovlivňuje jejich módní styl, kreativitu, vizuální cítění – celý jejich životní styl i nákupní chování. Vyzkoušejte celoroční předplatné za 659 Kč a ušetříte oproti nákupu na stánku.

A pokud máte zájem o módní časopis s charakterem, určený čtenářce s jasnými názory a vytříbeným smyslem pro styl, předplaťte si Marie Claire za 593 Kč. Je známa názorově provokativním, inspirujícím, a přesto podstatným a zároveň zábavným obsahem.

„Život začíná ve třiceti“, to je slogan časopisu Marianne. Redakční tým je svým čtenářkám blízký věkem i životními zkušenostmi, dozvíte se tak spoustu užitečných informací ze všech oblastí moderního života. Pořiďte si na rok tu nejlepší kamarádku za pouhých 461 Kč.

„Změna je život“ – motto, o které se opírá časopis Marianne bydlení. Přátelsky laděný a návodný časopis je plný inspirace, odborných rad, novinek na českém trhu. Pořiďte si roční předplatné (8 čísel) tohoto časopisu za 392 Kč.

Jednička mezi lifestylovými tituly pro mladé moderní ženy, to je Joy! Lifestylový časopis zaměřený na módu, krásu a osobnosti. Redakce má úzký vztah se čtenářkami i inzercí, takže umí vytvořit kreativní řešení na míru čtenářkám i požadavkům klientů. Vyzkoušejte roční předplatné za 264 Kč.

Jak na to:

  1. Nejdřív je třeba potvrdit souhlas s Podmínkami programu.
  2. Pak zadáte své T-Mobile hlasové telefonní číslo v devítimístném formátu a kliknete na tlačítko Odeslat.
  3. Přijde vám SMSka se slevovým kódem a je skoro vyhráno.
  4. Na internetových stránkách www.send.cz při objednávání předplatného vybraného časopisu vyberte cenu předplatného označenou Roční „T-Mobile“, kód zadejte do pole „Váš komentář“. Případně zašlete e-mail s uvedením adresy pro doručení časopisu a kódu na adresu send@send.cz nebo objednejte na tel. čísle 225 985 200.

Kde slevu využít:

Na www.send.cz případně zasláním e-mailu na adresu: send@send.cz nebo na tel. čísle 225 985 200.

Platnost nabídky:

Do: 30. 9. 2018

Pravidla čerpání:

Na jednu doručovací adresu si zákazník může objednat pouze 1 kus od každého nabízeného titulu.

Sleva neplatí na další marketingové akce.

K této nabídce předplatného se nevztahují žádné dárky, kromě dárků, které jsou běžnou součástí jednotlivých vydání časopisů (vzorky kosmetiky atd.).

Každý zákazník může slevový kód využít opakovaně.

Sleva je počítána z běžné ceny časopisu na stánku.

Slevový kód můžete získat také zasláním bezplatné SMS ve tvaru PRORADOST BURDAZENY3 na číslo 4603.