Kredit na stahování her a audioknih až 200 Kč měsíčně - Našim pro radost

Našim pro radost

Protože vám rádi děláme radost, máme pro vás hromadu slev a výhod. Jen se na to podívejte!

Obrázek v detailu - frag

Kredit na stahování her a audioknih až 200 Kč měsíčně

0 Kč
Výhoda již skončila

Objednat výhodu:

Co pro vás máme

Vyberte si z nabídky více než 2 500 titulů audioknih a mobilních her na portálu FRAG. S novými balíčky od T-Mobile můžete každý měsíc stahovat audioknihy i hry dle vlastního výběru zdarma a to až do hodnoty 200 Kč.

S balíčkem FRAG100 získáte každý měsíc kredit na stahování v hodnotě 100 Kč a s balíčkem FRAG200 dokonce 200 Kč. Stačí mít ten správný tarif. Balíček FRAG100 lze aktivovat k tarifu S námi pro mladé a balíček FRAG200 k tarifům S tarify S námi síť nesíť, S námi bez hranic, S námi bez hranic+ a S námi sdílený.

Jak na to:

  1. Kliknete na stránky www.frag.cz pro příhlášení.
  2. Pro ověření vašeho nároku na tuto nabídku je třeba se na portále FRAG přihlásit pod svým T-Mobile hlasovým telefonním číslem. Na toto číslo obdržíte SMS s jednorázovým heslem pro vstup.
  3. Balíček si jednoduše zapnete na portále FRAG v sekci Moje balíčky.
  4. V případě, že v sekci Moje balíčky nenajdete FRAG100 ani FRAG200, je to zřejmě proto, že nemáte odpovídající tarif. Pro změnu tarifu přejděte do Můj T-Mobile nebo kontaktujte naše zákaznické centrum na čísle 4603.
  5. Po zapnutí balíčku už jednoduše stahujte na portále FRAG cokoli se vám líbí. Do výše kreditu (100 nebo 200 Kč) nic neplatíte. Pokud vám kredit na vybranou položku nestačí, můžete doplatit rozdíl ze svého Vyúčtování.

Příjemnou zábavu!

Kde slevu využít:

ZDE na stránkách www.frag.cz, po přihlášení vaším hlasovým telefonním číslem.

Platnost nabídky:

Do: 31. 10. 2017

Pravidla čerpání:

Balíček FRAG100 lze získat výhradně k tarifu S námi pro mladé. Balíček FRAG200 lze získat výhradně k tarifům S námi síť nesíť, S námi bez hranic, S námi bez hranic+ a S námi sdílený. Tato nabídka není určena pro Účastnické smlouvy uzavřené pod Rámcovou smlouvou nebo Smlouvou významného zákazníka. Kredit na stahování obsahu se každých 30 dní automaticky obnovuje a nevyužité kredity se do dalšího období nepřevádí. Celé znění obchodních podmínek najdete ZDE.