Veškerá literatura z Grady se slevou 20 % - Našim pro radost

Našim pro radost

Protože vám rádi děláme radost, máme pro vás hromadu slev a výhod. Jen se na to podívejte!

Obrázek v detailu

Veškerá literatura z Grady se slevou 20 %

- 20 %
Výhodu lze získat ještě: 5 dní

Objednat výhodu:

Co pro vás máme

Nakladatelský dům Grada vydává knihy pro každého čtenáře, jeho práci, zdraví i zábavu. Nyní je můžete mít se slevou 20 %!

Na našem e-shopu www.grada.cz naleznete řadu odborných titulů z oblasti zdravotnictví, ekonomie, IT, programování, daní, financí, práva, techniky nebo stavebnictví.

Najdete u nás ale i knihy zaměřené na osobní rozvoj a poznání, díky kterým se můžete naučit, jak hledat v životě štěstí nebo jak se vypořádat s negativními emocemi a myšlenkami.

Pokud si chcete spíše odpočinout nebo se zasmát u dobré knihy, můžete sáhnout po úspěšných titulech z oblasti beletrie, humoru nebo satiry. Detektivky Roberta Bryndzy se v Česku staly doslova bestsellerem a oblibě mnoha čtenářů se těší také díla Zdeňka Svěráka.

Ani nejmenší čtenáři u nás nepřijdou zkrátka. Naši autoři vytvářejí krásně ilustrované pohádkové knížky pro děti, zábavné i poučné křížovky, doplňovačky a učebnice.

Naše tituly si můžete zakoupit v tištěné podobě nebo si je ve formě e-knihy stáhnout do své čtečky a mít je tak vždy při sobě.

Jak na to:

  1. Nejdřív je třeba potvrdit souhlas s Podmínkami programu.
  2. Pak zadáte své hlasové telefonní číslo T-Mobile v devítimístném formátu a kliknete na tlačítko „Odeslat“.
  3. Přijde vám SMSka se slevovým kódem a je skoro vyhráno.
  4. Vyberte si knihy v e-shopu www.grada.cz a v 1. kroku nákupního košíku zadejte svůj slevový kód do pole „Zde vložte slevový kód“ a sleva 20 % se vám automaticky odečte. Doprava zdarma při nákupu nad 800 Kč. Ke každé objednávce další knihy zdarma jako dárek.

Kde slevu využít:

V e-shopu www.grada.cz nebo v prodejně – U Průhonu 22, Praha 7 (knihy je nutno objednat předem telefonicky na čísle 234 264 511).

Platnost nabídky:

Do: 30. 9. 2018

Pravidla čerpání:

Každý zákazník může slevový kód využít opakovaně.

Akce trvá do 30. 9. 2018.

Slevy nelze sčítat s jinými akcemi a slevami. Dále slevy neplatí pro tituly: Český lékopis 2009 – 2017 a MKF schopností, disability a zdraví.

Slevový kód můžete získat také zasláním bezplatné SMS ve tvaru PRORADOST GRADA3 na číslo 4603.