K první zápůjčce vašeho vozu na SmileCar navíc 500 Kč - Našim pro radost

Našim pro radost

Protože vám rádi děláme radost, máme pro vás hromadu slev a výhod. Jen se na to podívejte!

Smilecar sleva Obrázek v detailu

K první zápůjčce vašeho vozu na SmileCar navíc 500 Kč

+ 500 Kč
Výhodu lze získat ještě: 45 dní

Objednat výhodu:

Co pro vás máme

Nechte své auto vydělávat se SmileCar.

SmileCar je český peer-to-peer carsharing. Připojte se k automobilové revoluci. Na SmileCar si lidé půjčují auta od lidí, je to jednoduché.

Nyní získáte 500 Kč navíc za první zapůjčení.

V čem jede SmileCar? Seznamujeme lidi, kteří vlastní auto, ale nevyužívají ho, s lidmi, kteří auto nemají, ale potřebují ho. Služba SmileCar nabízí to, o čem jste si doteď mohli nechat jen zdát. Umožňuje střídat auta tak, jak zrovna potřebujete. A půjčovat Vám je budou lidé z Vašeho okolí. Proč platit za auto, které většinu času někde stojí? Se SmileCar zaplatíte opravdu jen tehdy, když ho využijete. Pokud Vám vůz naopak parkuje celé dny v garáži, můžete ho nabídnout ostatním. Kromě dobrého pocitu získáte i zajímavý přivýdělek.

Proč SmileCar vyzkoušet? Je to jednoduché – ceníme si času. Vašeho i našeho. Proto projdete jen základní registrací, kterou zvládnete ve SmileCar mobilní aplikaci, a za pár minut už můžete mít zarezervované ideální auto na sobotní výlet nebo naopak nabízet svůj vozový park ostatním.

Je to bezpečné – chápeme, že některé situace člověk nevymyslí ani v těch nejdivočejších snech. Připravili jsme proto takové smluvní podmínky, které zajišťují kompletní ochranu ať už si chcete auto pronajmout, nebo ho někomu nabídnout. Spát proto můžete dál v klidu. Při nehodě či krádeži se jako řidič budete podílet pouze 5 procenty ze škodné události. Proti nepříjemnostem všeho typu Vás chrání pojištění odpovědnosti. S prémiovým pojištěním si spoluúčast můžete snížit na pouhé 1 %.

Je to zábavné – nenechte se omezovat vlastním autem. Užívejte si života naplno a auto přizpůsobte aktuální potřebě. Kamarády naložte do dodávky a vydejte se na cestu po Evropě. Na rande si vyjeďte v kabrioletu a šéfa naštvěte vymazleným sporťákem. No, a Vaše vlastní auto Vám na to mezitím vydělá.

Je to dostupné – SmileCar nabízí ceny v průměru o 50 až 60 procent nižší než klasické autopůjčovny. Navíc můžete obratem nabídnout vlastní auto, takže Vás půjčování nemusí stát v podstatě nic.

Je to ekologické – sdílením aut přispějete ke snížení počtu aut na silnicích. Tím pomůžete zlepšit ovzduší či zvýšit počet parkovacích míst ve městech. Jeden SmileCar nahradí až 8 osobních automobilů.

Jak na to:

  1. Nejdřív je třeba potvrdit souhlas s Podmínkami programu.
  2. Pak zadáte své hlasové telefonní číslo T-Mobile v devítimístném formátu a kliknete na tlačítko „Odeslat“.
  3. Přijde vám SMSka se slevovým kódem a je skoro vyhráno.
  4. Pak už jen stačí při registraci na SmileCar do kolonky „zvací kód“ vložit získaný kód. Potom stačí půjčit auto a SmileCar automaticky přidá 500 Kč k první zápůjčce.
  5. Vše můžete uskutečnit i přes aplikaci. Stáhnete si aplikaci SmileCar na Google Play nebo v App Store do telefonu.

Kde slevu využít:

Na SmileCar nebo v mobilní aplikaci SmileCar na Google Play a v App Store.

Platnost nabídky:

Do: 31. 1. 2018

Pravidla čerpání:

Jedno telefonní číslo může výhodu čerpat 1× za dobu platnosti nabídky.

Kód platí od 1. 12. 2017 do 31. 1. 2018.

Nabídka 500 Kč navíc platí pro všechna nově registovaná auta, u kterých je objednaná první zápůjčka přes web či aplikaci SmileCar.

Slevový kód můžete také získat zasláním bezplatné SMS ve tvaru PRORADOST SMILECAR23 na číslo 4603.